Taldeak / Grupos

 

Eskaintza:
5h modalitateamailak: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 eta Ega

  • Goizez: 09:15-11:45 al/az edo ar/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:30 al/az edo ar/og
  • Gauez: 19:30-21:30 al/az

10h modalitatea

mailak: A1, A2, B1, B2

  • Goizez: 09:15-11:45 al/ar/az/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:30 al/ar/az/og

Autoikaskuntza *

mailak: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 eta Ega

  • Goizez: 09:15-11:15 ar edo og
  • Arratsaldez: 17:00-19:00 al edo az
  • Gauez: 19:00-21:00 al edo az

*Aste eguna alda daiteke.

Mintza

mailak: B2 eta C1

  • Goizez: 09:15-11:45 ar/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:30 al/az

16h intensiboa

mailak: B2

  • Goizez: 09:00-13:00 al/ar/az/og

Intensiboa irailean

Mailak: EGA

  • Goizez: 09:00-12:00 al/ar/az/og
  • Arratsaldez: 17:00-20:00 al/ar/az/og

Kanpoko taldeak

Amaiur ikastola

  • eguerdian A1, A1+, A2, B2

Antsoain

  • eguerdian A1+, B1, B2
  • A1–>17:00-19:00 eta 19:00-21:00 ar/og

Etxauri

  • A1–> 17:30-19:30 ar/og
  • A2–> 19:30-21:30 ar/og

Orkoien

  • eguerdian: A1, A2
  • A1–>17:00-19:00

Sarriguren

  • eguerdian A2, B1
  • A1–>19:00-20:30 ar/og

Buztintxuri

  • eguerdian: A2

Hegoalde ikastola
(Arrosadia)

  • eguerdian: A2

Patxilarrainzar (Errotxapea)

  • eguerdian: A2
Oferta:
modalidad 5hNiveles: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 y Ega

  • manañas: 09:15-11:45 L/M o M/J
  • tardes: 17:00-19:30 L/M o M/J
  • noches: 19:30-21:30 L/M

modalidad 10h
niveles: A1, A2, B1, B2

  • manañas: 09:15-11:45 L/M/M/J
  • tardes: 17:00-19:30 L/M/M/J

Autoaprendizaje *
niveles: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 y Ega

  • manañas: 09:15-11:15 M o J
  • tardes: 17:00-19:00 L o M
  • noches: 19:00-21:00 L o M

*el dia de la semana puede cambiar.

 

Mintza

niveles: B2 y C1

  • mañanas: 09:15-11:45 M/J
  • tardes: 17:00-19:30 L/M

Intensivo 16h
nivel: B2

  • mañanas: 09:00-13:00 L/M/M/J

Intensivo Setiembre
Nivel: EGA

  • mañanas: 09:00-12:00 L/M/M/J
  • tardes: 17:00-20:00 L/M/M/J

Grupos externos
Ikastola Amaiur

  • mediodia A1, A1+, A2, B2

Antsoain

  • mediodia A1+, B1, B2
  • A1–>17:00-19:00 y 19:00-21:00 M/J

Etxauri

  • A1–> 17:30-19:30 M/J
  • A2–> 19:30-21:30 M/J

Orkoien

  • mediodia: A1, A2
  • A1–>17:00-19:00
    M/J

Sarriguren

  • mediodia A2, B1
  • A1–>19:00-20:30 M/J

Buztintxuri

  • mediodia: A2

Ikastola Hegoalde (Arrosadia)

  • Mediodia: A2

Patxilarrainzar (Errotxapea)

  • Mediodia: A2