Logo I




Maiatzaren 25ean irekiko dugu hurrengo ikasturterako matrikula epea. (info+)

Eskaintza:
5h modalitatea
mailak: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 eta Ega
  • Goizez: 09:15-11:45 al/az edo ar/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:30 al/az edo ar/og
  • Gauez: 19:30-21:30 al/az
10h modalitatea
mailak: A1, A2, B1, B2
  • Goizez: 09:15-11:45 al/ar/az/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:30 al/ar/az/og
Autoikaskuntza *
mailak: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 eta Ega
  • Goizez: 09:15-11:15 ar edo og
  • Arratsaldez: 17:00-19:00 al edo az
  • Gauez: 19:00-21:00 al edo az
*aste eguna alda daiteke.
Mintza
mailak: B2 eta C1
  • Goizez: 09:15-11:15 ar/og
  • Arratsaldez: 17:00-19:00 al/az
16h intensiboa
mailak: B2
  • Goizez: 09:00-13:00 al/ar/az/og
Intensiboa irailean
Mailak: EGA
  • Goizez: 09:00-12:00 al/ar/az/og
  • Arratsaldez: 17:00-20:00 al/ar/az/og
Kanpoko taldeak
Amaiur ikastola
  • eguerdian A1, A1+, A2, B2
Antsoain
  • eguerdian A1+, B1, B2
  • A1-->17:00-19:00 eta 19:00-21:00 ar/og
Etxauri
  • A1--> 17:30-19:30 ar/og
  • A2--> 19:30-21:30 ar/og
Orkoien
  • eguerdian: A1, A2
  • A1-->17:00-19:00
Sarriguren
  • eguerdian A2, B1
  • A1-->19:00-20:30 ar/og
Buztintxuri
  • eguerdian: A2
Hegoalde ikastola (Arrosadia)
  • eguerdian: A2
Patxilarrainzar (Errotxapea)
  • eguerdian: A2

El próximo 25 de mayo abriremos el plazo de matrícula del curso 2017-2018. (+info)

Oferta:
 modalidad 5h

Niveles: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 y Ega
  • manañas: 09:15-11:45 L/M o M/J
  • tardes: 17:00-19:30 L/M o M/J
  • noches: 19:30-21:30 L/M
modalidad 10h
niveles: A1, A2, B1, B2
  • manañas: 09:15-11:45 L/M/M/J
  • tardes: 17:00-19:30 L/M/M/J
Autoaprendizaje*
niveles: A1, A1+, A2, B1, B2, C1 y Ega
  • manañas: 09:15-11:15 M o J
  • tardes: 17:00-19:00 L o M
  • noches: 19:00-21:00 L o M
*el día de la semana puede cambiar.
Mintza
niveles: B2 y C1

  • mañanas: 09:15-11:15 M/J
  • tardes: 17:00-19:00 L/M

Intensivo 16h
nivel: B2

  • mañanas: 09:00-13:00 L/M/M/J

Intensivo Setiembre
Nivel: EGA

  • mañanas: 09:00-12:00 L/M/M/J
  • tardes: 17:00-20:00 L/M/M/J

Grupos externos
Ikastola Amaiur

  • mediodía A1, A1+, A2, B2

Antsoain

  • mediodía A1+, B1, B2
  • A1-->17:00-19:00 y 19:00-21:00 M/J

Etxauri

  • A1--> 17:30-19:30 M/J
  • A2--> 19:30-21:30 M/J

Orkoien

  • mediodía: A1, A2
  • A1-->17:00-19:00 M/J

Sarriguren

  • mediodía A2, B1
  • A1-->19:00-20:30 M/J

Buztintxuri

  • mediodía: A2

Ikastola Hegoalde (Arrosadia)

  • Mediodía: A2

Patxilarrainzar (Errotxapea)

  • Mediodía: A2


   Mailako probak 2017
       Pruebas de nivel 2017